entr

Haberler

"Arcanda" ve "Troubadur" Lisans Anlaşmaları

 
 

Buğday ve Arpa Lisans Anlaşmaları

ProGen ve SZD-Avusturya şirketlerinin Eurostars projesi kapsamında geliştirmiş olduğu geniş adaptasyon yeteneğine sahip, yüksek verimli kışlık 2 sıralı arpa çeşididir.

ProGen ve SZD-Avusturya şirketlerinin Eurostars projesi kapsamında geliştirmiş olduğu geniş adaptasyon yeteneğine sahip, kaliteli ve yüksek verimli kışlık makarnalık buğday çeşididir.

"ARCANDA” Kışlık 2 sıralı arpa çeşidi: ProGen ve SZD-Avusturya şirketlerinin Eurostars projesi kapsamında geliştirmiş olduğu geniş adaptasyon yeteneğine sahip, yüksek verimli kışlık 2 sıralı arpa çeşididir. “ARCANDA” kışlık 2 sıralı arpa çeşidinin üretim ve pazarlama hakları Taşpınar Tarım Tic. Ve San. Ltd. Şti’ne yapılan altlisans anlaşma ile devredilmiştir.

“TROUBADUR” Kışlık Makarnalık buğday çeşidi: ProGen ve SZD-Avusturya şirketlerinin Eurostars projesi kapsamında geliştirmiş olduğu geniş adaptasyon yeteneğine sahip, kaliteli ve yüksek verimli kışlık makarnalık buğday çeşididir. “TROUBADUR” kışlık makarnalık buğday çeşidinin üretim ve pazarlama hakları Taşpınar Tarım Tic. Ve San. Ltd. Şti’ne yapılan altlisans anlaşma ile devredilmiştir.

Fotoğraflar